Türkçe |  English

Kurumsal

SAYIM KALIP 

Geçmişi 1970`lere dayanan Sayım Kalıp, 2010 yılından bu yana İzmir, Bornova-Naldöken`de faaliyetlerine devam etmektedir.

Sayım Kalıp olarak faaliyet konularımız ; Plastik Enjeksiyon Kalıbı, Metal Enjeksiyon Kalıbı, Zamak Kalıbı, Plastik Enjeksiyon Baskı İşleri, Talaşlı İmalat, CNC İşleme Merkezi, Tel Erezyon, Fason Kesim, Eksantrik Pres Baskı İşleri  ve özel amaçı makilna imalatı yapmaktayız.

Geçmişimizden aldığımız güçle kalite ve güven anlayışından ödün vermeden büyümeye, kendimizi ve müşterilerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.İmalatın zorluklarını bildiğimiz için,kalıp tüccarlığı değil, müşterilerimizin iş hayatını kolaylaştırmak ve üretimini hızlandırmak için çaba harcıyoruz.

Kalitenin, performans, sağlıklı bir ekonomik yapı ve gelişim için gerekli olduğunun farkındayız.Bu nedenle ISO kalite belgelerine sahip olmakla kalmayıp; en tepeden başlayarak tüm çalışanlarımızla birlikte kaliteyi hedef olarak değil, çalışma prensibi olarak benimsiyoruz.

Bize göre kaliteli hizmet tüm satış öncesi ve sonrası süreci kapsamaktadır.Bu nedenle çok değerli uzman kadromuzla müşterilerimizin istek ve görüşlerini titizlikle dinliyor; soru ve sorunlarına ivedilikle yanıt veriyoruz.

Bizim işimiz iyi tasarlanmış ve üretilmiş kalıplarla imalat sürecinizi problemsiz hale getirmek. İhtiyacınız olan parçaları inceleyip ; kalıp,üretim ve montaj süreçlerinde problem yaratabilecek noktaları çözümleriyle birlikte sizlere sunuyoruz.

Kalıp imalatımızı; sertifikalı ithal malzeme kullanarak, yüksek hassasiyet ve düşük toleransla dinamik kadromuzla gerçekleştirmekteyiz.Ayrıca biten kalıbı müşterilerimize göndermeden önce mutlaka numune baskılar firmamızda gerçekleştirilmektedir.

Amacımız ; yeni yatırımlarla kalıp teknolojisini ön planda tutmak ve özel isteklerinizin en hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktır.

 

SAYGILARIMIZLA;

Baycan Başar BÜYÜKARAS & Baycan Fırat BÜYÜKARAS